Formularz odbioru sprawdzianu

Hej, to już ostatni krok przed otrzymaniem sprawdzianu. Wypełnij poniższy formularz i prześlij go na nasz adres, klikając w przycisk Wyślij. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia w ciągu kilku godzin (maksymalnie do 12h) wyślemy sprawdzian na Twój adres e-mail. Pamiętaj, że jeden wysłany SMS to prawo do otrzymania jednego sprawdzianu.

Imię wymagane
Adres email wymagane
Kod PIN wymagane
Wybierz książkę wymagane
Tajemnice PrzyrodyWczoraj i dziśTeraz PolskiPuls ŻyciaNOWE Słowa na start!
Wybierz klasę wymagane
Klasa 4Klasa 5Klasa 6
Wybierz klasę wymagane
Klasa 4Klasa 5Klasa 6
Wybierz klasę wymagane
Klasa 6
Wybierz klasę wymagane
Klasa 5Klasa 7
Wybierz klasę wymagane
Klasa 4
Wybierz sprawdzian wymagane
Wybierz sprawdzian wymagane
Wybierz sprawdzian wymagane
Wybierz sprawdzian wymagane
Wybierz sprawdzian wymagane
Wybierz sprawdzian wymagane
Wybierz sprawdzian wymagane
Wybierz sprawdzian wymagane
Wybierz sprawdzian wymagane
Wybierz sprawdzian wymagane

Najczęściej zadawane pytania.

Informacja dla użytkowników poczty w darmowych domenach (typu: interia.pl, onet.pl. wp.pl i inne)

Informacja dla użytkowników poczty w domenie interia.pl i innych darmowych typu: wp.pl, onet.pl, op.pl i innych. Z niewiadomych powodów sprawdziany wysyłane przez nas do osób korzystających z darmowych adresów pocztowych lądują w folderze SPAM. Jeśli wysłałeś/aś do nas formularz i do 12 godzin nie otrzymałeś/aś swojego sprawdzianu sprawdź folder SPAM. W razie problemów napisz do nas – [email protected]

Wpisuję poprawne dane w formularzu a i tak pojawia się błąd.

Nasz nowy system wysyłkowy przetestowany jest na wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych tj. Chrome, Firefox, Internet Explorer, a także na telefonach z systemem Android. Przetestowaliśmy kilkanaście razy każdą z tych przeglądarek i za każdym razem system wysłał wniosek bez problemu. Dostajemy jednak informacje od Was, że czasami po mimo wpisania poprawnych danych występuje błąd:

Co możecie zrobić jeśli wystąpi taki problem:

  • odśwież stronę z wnioskiem klikając CTRL+F5 i spróbuj wpisać dane jeszcze raz. Jeśli wysyłasz wniosek przez telefon, odśwież stronę odpowiednio dla twojego telefonu,
  • jeśli masz możliwość, sprawdź na innej przeglądarce, czyli skopiuj adres wniosku i wklej go w nowej wyszukiwarce,

Zrobiłeś/aś wszystko co powyżej i dalej występuje błąd, napisz do nas na adres [email protected] – jesteśmy cały czas do twojej dyspozycji.

Dlaczego muszę wysłać dodatkowo formularz.

Z powodu licznych naruszeń ze strony naszych użytkowników, między innymi udostępnianie pobranych sprawdzianów na innych stronach zmuszeni jesteśmy wprowadzić formę zabezpieczenia. Każdy wysłany do was sprawdzian posiada wygenerowany w naszym systemie niewidoczny kod zabezpieczający, który pozwala nam określić osobę, która taki sprawdzian otrzymała.

Nie otrzymałem/am sprawdzianu - co robić ?

Prawdopodobnie przesłany do nas formularz zawierał błędy – niepoprawny adres e-mail, błędny kod PIN. Prosimy żeby przy składaniu wniosku zwracać szczególną uwagę na te dwa pola czyli Adres email oraz Kod PIN. Dzięki temu zyskacie pewność że sprawdzian trafi na wasze skrzynki poczty elektronicznej (e-mail). W przypadku otrzymania formularza, który zawiera błędy nasz system automatycznie przeniesie go do odrzuconych. Jeśli wniosek został wysłany do nas prawidłowo, a po 24 godzinach nadal nie otrzymaliście sprawdzianu (nie ma go też w folderze SPAM) zgłoście ten fakt na nasz adres e-mail [email protected]

Czy moje dane są bezpieczne ?

Tak, Twoje dane są bezpieczne i w pełni poufne. Używamy protokołu Secure Sockets Layer (SSL), który jest standardową technologią zabezpieczeń do tworzenia zaszyfrowanych połączeń między serwerami sieciowymi i przeglądarkami. Gwarantuje, że ​​wszystkie dane przekazywane między tymi dwoma jednostkami pozostają tajne.

safe

Secure Sockets Layer (SSL)

Jedynym elementem instalowanym w komputerze Gości są tzw. pliki cookies, które nie zagrażają prywatności Internauty, za to są potrzebne do realizacji procesu zamówienia. Większość nowoczesnych przeglądarek internetowych umożliwia usunięcie plików cookie bezpośrednio po zakończeniu wizyty na stronie lub informowanie Gościa, gdy nowe pliki mają zostać zainstalowane w komputerze.