Formularz odbioru sprawdzianu

Hej, to już ostatni krok przed otrzymaniem sprawdzianu. Wypełnij poniższy formularz i prześlij go na nasz adres, klikając w przycisk Wyślij. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia w ciągu kilku godzin (maksymalnie do 24h) wyślemy sprawdzian na Twój adres e-mail. Pamiętaj, że jeden wysłany SMS to prawo do otrzymania jednego sprawdzianu.

Wybierz książkę:

Tajemnice PrzyrodyWczoraj i dziś

Wybierz klasę:

Klasa 4Klasa 5Klasa 6

Najczęściej zadawane pytania.

Dlaczego muszę wysłać dodatkowo formularz.

Z powodu licznych naruszeń ze strony naszych użytkowników, między innymi udostępnianie pobranych sprawdzianów na innych stronach zmuszeni jesteśmy wprowadzić formę zabezpieczenia. Każdy wysłany do was sprawdzian posiada wygenerowany w naszym systemie niewidoczny kod zabezpieczający, który pozwala nam określić osobę, która taki sprawdzian otrzymała.

Nie otrzymałem/am sprawdzianu - co robić ?

Prawdopodobnie przesłany do nas formularz zawierał błędy – niepoprawny adres e-mail, błędny kod PIN. Prosimy żeby przy składaniu wniosku zwracać szczególną uwagę na te dwa pola czyli Adres email oraz Kod PIN. Dzięki temu zyskacie pewność że sprawdzian trafi na wasze skrzynki poczty elektronicznej (e-mail). W przypadku otrzymania formularza, który zawiera błędy nasz system automatycznie go skasuje. Proszę też zwracać uwagę na pole Temat sprawdzianu, wpisanie poprawnie pełnego tematu na przykład – “Odkrywamy tajemnice świata roślin i grzybów” znacząco przyspieszy proces wysyłania sprawdzianu.

Czy moje dane są bezpieczne ?

Tak, Twoje dane są bezpieczne i w pełni poufne. Używamy protokołu Secure Sockets Layer (SSL), który jest standardową technologią zabezpieczeń do tworzenia zaszyfrowanych połączeń między serwerami sieciowymi i przeglądarkami. Gwarantuje, że ​​wszystkie dane przekazywane między tymi dwoma jednostkami pozostają tajne.

safe
Secure Sockets Layer (SSL)

Jedynym elementem instalowanym w komputerze Gości są tzw. pliki cookies, które nie zagrażają prywatności Internauty, za to są potrzebne do realizacji procesu zamówienia. Większość nowoczesnych przeglądarek internetowych umożliwia usunięcie plików cookie bezpośrednio po zakończeniu wizyty na stronie lub informowanie Gościa, gdy nowe pliki mają zostać zainstalowane w komputerze.