“Azja”

sprawdzian po dziale 1. z geografii klasa 8 – Planeta Nowa

Nasza baza sprawdzianów to rozwiązanie wspierające naukę uczniów podczas przygotowania do sprawdzianu. Wszystkie pomoce naukowe na naszej stronie internetowej zostały przygotowane przez doświadczony zespół, zgodnie z założeniami nowej podstawowy programowej. Materiały na tej stronie są aktualne na obowiązujący rok szkolny.
Przedmiot:
Geografia – szkoła podstawowa.
Książka:
Poziom:
Dział:
1. "Azja"
Opis:
Sprawdzian "Azja" – test sprawdzający – rozdział 1. Oryginalne materiały pochodzą z książki Planeta Nowa dla klasy 8. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowania
Tagi:
pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, Planeta Nowa, Geografia, "Azja"
Reklama:
Sekcja Pobierania
"Azja"

Azja.pdf

Wszystkie grupy, karta odpowiedzi …

Rozmiar
Ilość kliknięć
Data dodania
413 KB
232
10/08/2020
Szczegółowy opis zagadnień

Sprawdzian z działu 1. – "Azja"

Prezentowany na tej stronie sprawdzian "Azja" z działu 1. PDF został starannie przygotowany na podstawie książki Planeta Nowa dla klasy 8. W związku z tym sprawdzian zawiera pełny zakres materiałów do przerabianego działu z przedmiotu – geografii.

Test jest zapisany w formacie PDF oraz został podzielony na grupy A, B. Ponadto, do sprawdzianu dodaliśmy także kartę odpowiedzi, czyli specjalnie przygotowany arkusz, który niewątpliwie, pomoże rodzicom w kontrolowaniu postępów w nauce do sprawdzianu. Kartę odpowiedzi również przygotowaliśmy w formacie PDF.

Książka Planeta Nowa dla klasy 8 niewątpliwie wspomaga stopniowe wprowadzanie uczniów w zagadnienia geografii dzięki właściwemu podziałowi treści nauczania na klasę 8. Reasumując, powtórzenie materiału do sprawdzianu "Azja" sprawdzian po dziale 1. z pewnością ułatwia przypomnienie, ale także przyswojenie najważniejszych informacji z geografii.

Materiały, które mogą cię zainteresować:
“Afryka”
sprawdzian po dziale 2.
Planeta Nowa - Klasa 8
“Ameryka Północna i Ameryka Południowa”
sprawdzian po dziale 3.
Planeta Nowa - Klasa 8