“Europa po kongresie wiedeńskim”

sprawdzian po dziale 1. z historii klasa 7 – Wczoraj i dziś

Nasza baza sprawdzianów to rozwiązanie wspierające naukę uczniów podczas przygotowania do sprawdzianu. Wszystkie pomoce naukowe na naszej stronie internetowej zostały przygotowane przez doświadczony zespół, zgodnie z założeniami nowej podstawowy programowej. Materiały na tej stronie są aktualne na obowiązujący rok szkolny.
Przedmiot:
Historia – szkoła podstawowa.
Książka:
Poziom:
Dział:
1. "Europa po kongresie wiedeńskim"
Opis:
Sprawdzian "Europa po kongresie wiedeńskim" – test sprawdzający – rozdział 1. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 7. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowania
Tagi:
pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, Wczoraj i dziś, Historia, "Europa po kongresie wiedeńskim"
Reklama:
Sekcja Pobierania
"Europa po kongresie wiedeńskim"

Europa-po-kongresie-wiedeńskim.pdf

Wszystkie grupy, karta odpowiedzi …

Rozmiar
Ilość kliknięć
Data dodania
214 KB
233
13/08/2020
Szczegółowy opis zagadnień

Sprawdzian z działu 1. – "Europa po kongresie wiedeńskim"

Prezentowany na tej stronie sprawdzian "Europa po kongresie wiedeńskim" z działu 1. PDF został starannie przygotowany na podstawie książki Wczoraj i dziś dla klasy 7. W związku z tym sprawdzian zawiera pełny zakres materiałów do przerabianego działu z przedmiotu – historii.

Test jest zapisany w formacie PDF oraz został podzielony na grupy A, B. Ponadto, do sprawdzianu dodaliśmy także kartę odpowiedzi, czyli specjalnie przygotowany arkusz, który niewątpliwie, pomoże rodzicom w kontrolowaniu postępów w nauce do sprawdzianu. Kartę odpowiedzi również przygotowaliśmy w formacie PDF.

Książka Wczoraj i dziś dla klasy 7 niewątpliwie wspomaga stopniowe wprowadzanie uczniów w zagadnienia historii dzięki właściwemu podziałowi treści nauczania na klasę 7. Reasumując, powtórzenie materiału do sprawdzianu "Europa po kongresie wiedeńskim" sprawdzian po dziale 1. z pewnością ułatwia przypomnienie, ale także przyswojenie najważniejszych informacji z historii.

Materiały, które mogą cię zainteresować:
“Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim”
sprawdzian po dziale 2.
Wczoraj i dziś - Klasa 7
“Europa i świat po Wiośnie Ludów”
sprawdzian po dziale 3.
Wczoraj i dziś - Klasa 7
“Ziemie polskie po Wiośnie Ludów”
sprawdzian po dziale 4.
Wczoraj i dziś - Klasa 7
“I wojna światowa”
sprawdzian po dziale 5.
Wczoraj i dziś - Klasa 7
“Świat w okresie międzywojennym”
sprawdzian po dziale 6.
Wczoraj i dziś - Klasa 7