“Krajobrazy Polski” część 2

sprawdzian po dziale 2. z geografii klasa 5 – Planeta Nowa

Nasza baza sprawdzianów to rozwiązanie wspierające naukę uczniów podczas przygotowania do sprawdzianu. Wszystkie pomoce naukowe na naszej stronie internetowej zostały przygotowane przez doświadczony zespół, zgodnie z założeniami nowej podstawowy programowej. Materiały na tej stronie są aktualne na obowiązujący rok szkolny.
Przedmiot:
Geografia – szkoła podstawowa.
Książka:
Poziom:
Dział:
2. "Krajobrazy Polski część 2"
Opis:
Sprawdzian "Krajobrazy Polski część 2" – test sprawdzający – rozdział 2. Oryginalne materiały pochodzą z książki Planeta Nowa dla klasy 5. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowania
Tagi:
pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, Planeta Nowa, Geografia, "Krajobrazy Polski część 2"
Reklama:
Sekcja Pobierania
"Krajobrazy Polski część 2"

Krajobrazy-Polski-część-2.pdf

Wszystkie grupy, karta odpowiedzi …

Rozmiar
Ilość kliknięć
Data dodania
262 KB
435
10/08/2020
Szczegółowy opis zagadnień

Sprawdzian z działu 2. – "Krajobrazy Polski część 2"

Prezentowany na tej stronie sprawdzian "Krajobrazy Polski część 2" z działu 2. PDF został starannie przygotowany na podstawie książki Planeta Nowa dla klasy 5. W związku z tym sprawdzian zawiera pełny zakres materiałów do przerabianego działu z przedmiotu – geografii.

Test jest zapisany w formacie PDF oraz został podzielony na grupy A, B. Ponadto, do sprawdzianu dodaliśmy także kartę odpowiedzi, czyli specjalnie przygotowany arkusz, który niewątpliwie, pomoże rodzicom w kontrolowaniu postępów w nauce do sprawdzianu. Kartę odpowiedzi również przygotowaliśmy w formacie PDF.

Książka Planeta Nowa dla klasy 5 niewątpliwie wspomaga stopniowe wprowadzanie uczniów w zagadnienia geografii dzięki właściwemu podziałowi treści nauczania na klasę 5. Reasumując, powtórzenie materiału do sprawdzianu "Krajobrazy Polski część 2" sprawdzian po dziale 2. z pewnością ułatwia przypomnienie, ale także przyswojenie najważniejszych informacji z geografii.

Materiały, które mogą cię zainteresować:
“Mapa Polski”
sprawdzian po dziale 1.
Planeta Nowa - Klasa 5
“Krajobrazy Polski” część 1
sprawdzian po dziale 2.
Planeta Nowa - Klasa 5
“Lądy i oceany na Ziemi Krajobrazy świata”
sprawdzian po dziale 3.
Planeta Nowa - Klasa 5