“Mój region i moja mała ojczyzna”

sprawdzian po dziale 5. z geografii klasa 7 – Chemia Nowej Ery

Nasza baza sprawdzianów to rozwiązanie wspierające naukę uczniów podczas przygotowania do sprawdzianu. Wszystkie pomoce naukowe na naszej stronie internetowej zostały przygotowane przez doświadczony zespół, zgodnie z założeniami nowej podstawowy programowej. Materiały na tej stronie są aktualne na obowiązujący rok szkolny.
Przedmiot:
Geografia – szkoła podstawowa.
Książka:
Poziom:
Dział:
5. "Mój region i moja mała ojczyzna"
Opis:
Sprawdzian "Mój region i moja mała ojczyzna" – test sprawdzający – rozdział 5. Oryginalne materiały pochodzą z książki Chemia Nowej Ery dla klasy 7. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowania
Tagi:
pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, Chemia Nowej Ery, Geografia, "Mój region i moja mała ojczyzna"
Reklama:
Sekcja Pobierania
"Mój region i moja mała ojczyzna"

Mój-region-i-moja-mała-ojczyzna.pdf

Wszystkie grupy, karta odpowiedzi …

Rozmiar
Ilość kliknięć
Data dodania
334 KB
433
10/08/2020
Szczegółowy opis zagadnień

Sprawdzian z działu 5. – "Mój region i moja mała ojczyzna"

Prezentowany na tej stronie sprawdzian "Mój region i moja mała ojczyzna" z działu 5. PDF został starannie przygotowany na podstawie książki Chemia Nowej Ery dla klasy 7. W związku z tym sprawdzian zawiera pełny zakres materiałów do przerabianego działu z przedmiotu – geografii.

Test jest zapisany w formacie PDF oraz został podzielony na grupy A, B. Ponadto, do sprawdzianu dodaliśmy także kartę odpowiedzi, czyli specjalnie przygotowany arkusz, który niewątpliwie, pomoże rodzicom w kontrolowaniu postępów w nauce do sprawdzianu. Kartę odpowiedzi również przygotowaliśmy w formacie PDF.

Książka Chemia Nowej Ery dla klasy 7 niewątpliwie wspomaga stopniowe wprowadzanie uczniów w zagadnienia geografii dzięki właściwemu podziałowi treści nauczania na klasę 7. Reasumując, powtórzenie materiału do sprawdzianu "Mój region i moja mała ojczyzna" sprawdzian po dziale 5. z pewnością ułatwia przypomnienie, ale także przyswojenie najważniejszych informacji z geografii.

Materiały, które mogą cię zainteresować:
“Środowisko przyrodnicze Polski”
sprawdzian po dziale 1.
Planeta Nowa - Klasa 7
“Ludność i urbanizacja w Polsce”
sprawdzian po dziale 2.
Planeta Nowa - Klasa 7
“Rolnictwo i przemysł Polski”
sprawdzian po dziale 3.
Planeta Nowa - Klasa 7
“Usługi w Polsce”
sprawdzian po dziale 4.
Planeta Nowa - Klasa 7