“Odkrywamy tajemnice ciała człowieka”

sprawdzian po dziale 4. z przyrody klasa 4 – Tajemnice Przyrody

Nasza baza sprawdzianów to rozwiązanie wspierające naukę uczniów podczas przygotowania do sprawdzianu. Wszystkie pomoce naukowe na naszej stronie internetowej zostały przygotowane przez doświadczony zespół, zgodnie z założeniami nowej podstawowy programowej. Materiały na tej stronie są aktualne na obowiązujący rok szkolny.
Przedmiot:
Przyroda – szkoła podstawowa.
Książka:
Poziom:
Dział:
4. "Odkrywamy tajemnice ciała człowieka"
Opis:
Sprawdzian "Odkrywamy tajemnice ciała człowieka" – test sprawdzający – rozdział 4. Oryginalne materiały pochodzą z książki Tajemnice Przyrody dla klasy 4. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowania
Tagi:
pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, Tajemnice Przyrody, Przyroda, "Odkrywamy tajemnice ciała człowieka"
Reklama:
Sekcja Pobierania
"Odkrywamy tajemnice ciała człowieka"

Odkrywamy-tajemnice-ciała-człowieka.pdf

Wszystkie grupy, karta odpowiedzi …

Rozmiar
Ilość kliknięć
Data dodania
373 KB
433
13/08/2020
Szczegółowy opis zagadnień

Sprawdzian z działu 4. – "Odkrywamy tajemnice ciała człowieka"

Prezentowany na tej stronie sprawdzian "Odkrywamy tajemnice ciała człowieka" z działu 4. PDF został starannie przygotowany na podstawie książki Tajemnice Przyrody dla klasy 4. W związku z tym sprawdzian zawiera pełny zakres materiałów do przerabianego działu z przedmiotu – przyrody.

Test jest zapisany w formacie PDF oraz został podzielony na grupy A, B. Ponadto, do sprawdzianu dodaliśmy także kartę odpowiedzi, czyli specjalnie przygotowany arkusz, który niewątpliwie, pomoże rodzicom w kontrolowaniu postępów w nauce do sprawdzianu. Kartę odpowiedzi również przygotowaliśmy w formacie PDF.

Książka Tajemnice Przyrody dla klasy 4 niewątpliwie wspomaga stopniowe wprowadzanie uczniów w zagadnienia przyrody dzięki właściwemu podziałowi treści nauczania na klasę 4. Reasumując, powtórzenie materiału do sprawdzianu "Odkrywamy tajemnice ciała człowieka" sprawdzian po dziale 4. z pewnością ułatwia przypomnienie, ale także przyswojenie najważniejszych informacji z przyrody.

Materiały, które mogą cię zainteresować:
“Poznajemy warsztat przyrodnika”
sprawdzian po dziale 1.
Tajemnice Przyrody - Klasa 4
“Poznajemy pogodę i inne zjawiska przyrodnicze”
sprawdzian po dziale 2.
Tajemnice Przyrody - Klasa 4
“Poznajemy świat organizmów”
sprawdzian po dziale 3.
Tajemnice Przyrody - Klasa 4
“Odkrywamy tajemnice zdrowia”
sprawdzian po dziale 5.
Tajemnice Przyrody - Klasa 4
“Poznajemy krajobraz najbliższej okolicy”
sprawdzian po dziale 6.
Tajemnice Przyrody - Klasa 4