“Polskość”

sprawdzian po dziale 4. z klasa 8 – NOWE Słowa na start!

Nasza baza sprawdzianów to rozwiązanie wspierające naukę uczniów podczas przygotowania do sprawdzianu. Wszystkie pomoce naukowe na naszej stronie internetowej zostały przygotowane przez doświadczony zespół, zgodnie z założeniami nowej podstawowy programowej. Materiały na tej stronie są aktualne na obowiązujący rok szkolny.
Przedmiot:
Język polski – szkoła podstawowa.
Książka:
Poziom:
Dział:
4. "Polskość"
Opis:
Sprawdzian "Polskość" – test sprawdzający – rozdział 4. Oryginalne materiały pochodzą z książki NOWE Słowa na start! dla klasy 8. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowania
Tagi:
pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, NOWE Słowa na start!, Język polski, "Polskość"
Reklama:
Sekcja Pobierania
"Polskość"

Polskość.pdf

Wszystkie grupy, karta odpowiedzi …

Rozmiar
Ilość kliknięć
Data dodania
349 KB
455
10/08/2020
Szczegółowy opis zagadnień

Opis szczegółowy: "Polskość" sprawdzian po dziale 4.

Prezentowany na tej stronie sprawdzian "Polskość" z działu 4. PDF został starannie przygotowany na podstawie książki NOWE Słowa na start! dla klasy 8. Sprawdzian zawiera pełny zakres materiałów do przerabianego działu z przedmiotu – Język polski. Test jest zapisany w formacie PDF oraz został podzielony na grupy A, B. Ponadto, do sprawdzianu dodaliśmy także kartę odpowiedzi, czyli specjalnie przygotowany arkusz, który z pewnością, pomoże rodzicom w kontrolowaniu postępów w nauce do sprawdzianu. Kartę odpowiedzi również przygotowaliśmy w formacie PDF.

Sprawdzian "Polskość" PDF z książki NOWE Słowa na start! dla klasy 8 został skrupulatnie przygotowany przez nasz zespół dlatego też dzięki materiałom PDF pobranym z tej strony, uczeń przygotowujący się do nadchodzącego sprawdzianu ma gwarancję zdobycia bardzo dobrej oceny. Materiały w formacie PDF niewątpliwie ułatwią drukowanie całego sprawdzianu do nauki.

Uczeń, przygotowując się do sprawdzianu "Polskość" PDF z książki NOWE Słowa na start! dla klasy 8 powinien przede wszystkim zaznajomić się z zagadnieniami, które zostały przygotowane przez nasz zespół. Materiały edukacyjne z tej strony niewątpliwie pomogą mu w uzyskaniu oceny celującej na teście z przedmiotu Język polski. Z pewnością ważne jest także wykorzystywanie podczas zajęć różnorodnych materiałów źródłowych a przede wszystkim: zdjęcia, filmy, teksty popularnonaukowe, prezentacje multimedialne, zasoby cyfrowe dostępne lokalnie oraz w internecie.

Sprawdzian z przedmoiotu: Język polski z ksiązki – NOWE Słowa na start! klasa 8

Podręcznik dla klasy 8 szkoły podstawowej NOWE Słowa na start! na pewno w przystępny sposób łączy wiedzę z informacjami o zastosowaniach Język polski. Niewątpliwie częste porównania do życia codziennego przedstawiają Język polski jako naukę praktyczną i nowoczesną, co z pewnością ułatwia zainteresowanie uczniów tym przedmiotem. Na pewno ułatwia opanowanie podstaw Język polski przez uczniów, którym nauka sprawia trudność.

Książka NOWE Słowa na start! dla klasy 8 niewątpliwie wspomaga stopniowe wprowadzanie uczniów w zagadnienia Język polski dzięki właściwemu podziałowi treści nauczania na klasę 8. Powtórzenie materiału dla sprawdzianu "Polskość" sprawdzian po dziale 4. z pewnością ułatwia przypomnienie, ale także przyswojenie najważniejszych informacji dzięki podziałowi na wszystkie dostępne grupy – A, B.

Materiały, które mogą cię zainteresować:
“Ja w społeczeństwie”
sprawdzian po dziale 1.
NOWE Słowa na start! - Klasa 8
“Niepokoje egzystencjalne”
sprawdzian po dziale 2.
NOWE Słowa na start! - Klasa 8
“Wzorce”
sprawdzian po dziale 3.
NOWE Słowa na start! - Klasa 8
“Utopie”
sprawdzian po dziale 5.
NOWE Słowa na start! - Klasa 8
“Życiowe wybory”
sprawdzian po dziale 6.
NOWE Słowa na start! - Klasa 8