“Praca i energia”

sprawdzian po dziale 4. z fizyki klasa 7 – To jest fizyka

Nasza baza sprawdzianów to rozwiązanie wspierające naukę uczniów podczas przygotowania do sprawdzianu. Wszystkie pomoce naukowe na naszej stronie internetowej zostały przygotowane przez doświadczony zespół, zgodnie z założeniami nowej podstawowy programowej. Materiały na tej stronie są aktualne na obowiązujący rok szkolny.
Przedmiot:
Fizyka – szkoła podstawowa.
Książka:
Poziom:
Dział:
4. "Praca i energia"
Opis:
Sprawdzian "Praca i energia" – test sprawdzający – rozdział 4. Oryginalne materiały pochodzą z książki To jest fizyka dla klasy 7. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowania
Tagi:
pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, To jest fizyka, Fizyka, "Praca i energia"
Reklama:
Sekcja Pobierania
"Praca i energia"

Praca-i-energia.pdf

Wszystkie grupy, karta odpowiedzi …

Rozmiar
Ilość kliknięć
Data dodania
381 KB
113
22/01/2021
Szczegółowy opis zagadnień

Sprawdzian z działu 4. – "Praca i energia"

Prezentowany na tej stronie sprawdzian "Praca i energia" z działu 4. PDF został starannie przygotowany na podstawie książki To jest fizyka dla klasy 7. W związku z tym sprawdzian zawiera pełny zakres materiałów do przerabianego działu z przedmiotu – fizyki.

Test jest zapisany w formacie PDF oraz został podzielony na grupy A, B. Ponadto, do sprawdzianu dodaliśmy także kartę odpowiedzi, czyli specjalnie przygotowany arkusz, który niewątpliwie, pomoże rodzicom w kontrolowaniu postępów w nauce do sprawdzianu. Kartę odpowiedzi również przygotowaliśmy w formacie PDF.

Książka To jest fizyka dla klasy 7 niewątpliwie wspomaga stopniowe wprowadzanie uczniów w zagadnienia fizyki dzięki właściwemu podziałowi treści nauczania na klasę 7. Reasumując, powtórzenie materiału do sprawdzianu "Praca i energia" sprawdzian po dziale 4. z pewnością ułatwia przypomnienie, ale także przyswojenie najważniejszych informacji z fizyki.

Materiały, które mogą cię zainteresować:
“Zaczynamy się uczyć fizyki”
sprawdzian po dziale 1.
To jest fizyka - Klasa 7
“Ciała w ruchu”
sprawdzian po dziale 2.
To jest fizyka - Klasa 7
“Siła wpływa na ruch”
sprawdzian po dziale 3.
To jest fizyka - Klasa 7
“Cząsteczki i ciepło”
sprawdzian po dziale 5.
To jest fizyka - Klasa 7