“Rewolucja francuska i okres napoleoński”

sprawdzian po dziale 6. z historii klasa 6 – Wczoraj i dziś

Nasza baza sprawdzianów to rozwiązanie wspierające naukę uczniów podczas przygotowania do sprawdzianu. Wszystkie pomoce naukowe na naszej stronie internetowej zostały przygotowane przez doświadczony zespół, zgodnie z założeniami nowej podstawowy programowej. Materiały na tej stronie są aktualne na obowiązujący rok szkolny.
Przedmiot:
Historia – szkoła podstawowa.
Książka:
Poziom:
Dział:
6. "Rewolucja francuska i okres napoleoński"
Opis:
Sprawdzian "Rewolucja francuska i okres napoleoński" – test sprawdzający – rozdział 6. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 6. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowania
Tagi:
pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, Wczoraj i dziś, Historia, "Rewolucja francuska i okres napoleoński"
Reklama:
Sekcja Pobierania
"Rewolucja francuska i okres napoleoński"

Rewolucja-francuska-i-okres-napoleoński.pdf

Wszystkie grupy, karta odpowiedzi …

Rozmiar
Ilość kliknięć
Data dodania
429 KB
96
26/08/2020
Szczegółowy opis zagadnień

Sprawdzian z działu 6. – "Rewolucja francuska i okres napoleoński"

Prezentowany na tej stronie sprawdzian "Rewolucja francuska i okres napoleoński" z działu 6. PDF został starannie przygotowany na podstawie książki Wczoraj i dziś dla klasy 6. W związku z tym sprawdzian zawiera pełny zakres materiałów do przerabianego działu z przedmiotu – historii.

Test jest zapisany w formacie PDF oraz został podzielony na grupy A, B. Ponadto, do sprawdzianu dodaliśmy także kartę odpowiedzi, czyli specjalnie przygotowany arkusz, który niewątpliwie, pomoże rodzicom w kontrolowaniu postępów w nauce do sprawdzianu. Kartę odpowiedzi również przygotowaliśmy w formacie PDF.

Książka Wczoraj i dziś dla klasy 6 niewątpliwie wspomaga stopniowe wprowadzanie uczniów w zagadnienia historii dzięki właściwemu podziałowi treści nauczania na klasę 6. Reasumując, powtórzenie materiału do sprawdzianu "Rewolucja francuska i okres napoleoński" sprawdzian po dziale 6. z pewnością ułatwia przypomnienie, ale także przyswojenie najważniejszych informacji z historii.

Materiały, które mogą cię zainteresować:
“Narodziny nowożytnego świata”
sprawdzian po dziale 1.
Wczoraj i dziś - Klasa 6
“W Rzeczypospolitej szlacheckiej”
sprawdzian po dziale 2.
Wczoraj i dziś - Klasa 6
“W obronie granic Rzeczypospolitej”
sprawdzian po dziale 3.
Wczoraj i dziś - Klasa 6
“Od absolutyzmu do republiki”
sprawdzian po dziale 4.
Wczoraj i dziś - Klasa 6
“Upadek Rzeczypospolitej”
sprawdzian po dziale 5.
Wczoraj i dziś - Klasa 6