“Termodynamika”

sprawdzian po dziale 7. z fizyki klasa 7 – Spotkanie z fizyką

Nasza baza sprawdzianów to rozwiązanie wspierające naukę uczniów podczas przygotowania do sprawdzianu. Wszystkie pomoce naukowe na naszej stronie internetowej zostały przygotowane przez doświadczony zespół, zgodnie z założeniami nowej podstawowy programowej. Materiały na tej stronie są aktualne na obowiązujący rok szkolny.
Przedmiot:
Fizyka – szkoła podstawowa.
Książka:
Poziom:
Dział:
7. "Termodynamika"
Opis:
Sprawdzian "Termodynamika" – test sprawdzający – rozdział 7. Oryginalne materiały pochodzą z książki Spotkanie z fizyką dla klasy 7. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowania
Tagi:
pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, Spotkanie z fizyką, Fizyka, "Termodynamika"
Reklama:
Sekcja Pobierania
"Termodynamika"

Termodynamika.pdf

Wszystkie grupy, karta odpowiedzi …

Rozmiar
Ilość kliknięć
Data dodania
214 KB
322
12/08/2020
Szczegółowy opis zagadnień

Sprawdzian z działu 7. – "Termodynamika"

Prezentowany na tej stronie sprawdzian "Termodynamika" z działu 7. PDF został starannie przygotowany na podstawie książki Spotkanie z fizyką dla klasy 7. W związku z tym sprawdzian zawiera pełny zakres materiałów do przerabianego działu z przedmiotu – fizyki.

Test jest zapisany w formacie PDF oraz został podzielony na grupy A, B. Ponadto, do sprawdzianu dodaliśmy także kartę odpowiedzi, czyli specjalnie przygotowany arkusz, który niewątpliwie, pomoże rodzicom w kontrolowaniu postępów w nauce do sprawdzianu. Kartę odpowiedzi również przygotowaliśmy w formacie PDF.

Książka Spotkanie z fizyką dla klasy 7 niewątpliwie wspomaga stopniowe wprowadzanie uczniów w zagadnienia fizyki dzięki właściwemu podziałowi treści nauczania na klasę 7. Reasumując, powtórzenie materiału do sprawdzianu "Termodynamika" sprawdzian po dziale 7. z pewnością ułatwia przypomnienie, ale także przyswojenie najważniejszych informacji z fizyki.

Materiały, które mogą cię zainteresować:
“Pierwsze spotkanie z fizyką”
sprawdzian po dziale 1.
Spotkanie z fizyką - Klasa 7
“Właściwości i budowa materii”
sprawdzian po dziale 2.
Spotkanie z fizyką - Klasa 7
“Hydrostatyka i aerostatyka”
sprawdzian po dziale 3.
Spotkanie z fizyką - Klasa 7
“Kinematyka”
sprawdzian po dziale 4.
Spotkanie z fizyką - Klasa 7
“Dynamika”
sprawdzian po dziale 5.
Spotkanie z fizyką - Klasa 7
“Praca, moc, energia”
sprawdzian po dziale 6.
Spotkanie z fizyką - Klasa 7