“Tkanki i organy roślinne”

sprawdzian po dziale 4. z biologii klasa 5 – Puls Życia

Nasza baza sprawdzianów to rozwiązanie wspierające naukę uczniów podczas przygotowania do sprawdzianu. Wszystkie pomoce naukowe na naszej stronie internetowej zostały przygotowane przez doświadczony zespół, zgodnie z założeniami nowej podstawowy programowej. Materiały na tej stronie są aktualne na obowiązujący rok szkolny.
Przedmiot:
Biologia – szkoła podstawowa.
Książka:
Poziom:
Dział:
4. "Tkanki i organy roślinne"
Opis:
Sprawdzian "Tkanki i organy roślinne" – test sprawdzający – rozdział 4. Oryginalne materiały pochodzą z książki Puls Życia dla klasy 5. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowania
Tagi:
pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, Puls Życia, Biologia, "Tkanki i organy roślinne"
Reklama:
Sekcja Pobierania
"Tkanki i organy roślinne"

Tkanki-i-organy-roślinne.pdf

Wszystkie grupy, karta odpowiedzi …

Rozmiar
Ilość kliknięć
Data dodania
437 KB
435
12/08/2020
Szczegółowy opis zagadnień

Sprawdzian z działu 4. – "Tkanki i organy roślinne"

Prezentowany na tej stronie sprawdzian "Tkanki i organy roślinne" z działu 4. PDF został starannie przygotowany na podstawie książki Puls Życia dla klasy 5. W związku z tym sprawdzian zawiera pełny zakres materiałów do przerabianego działu z przedmiotu – biologii.

Test jest zapisany w formacie PDF oraz został podzielony na grupy A, B. Ponadto, do sprawdzianu dodaliśmy także kartę odpowiedzi, czyli specjalnie przygotowany arkusz, który niewątpliwie, pomoże rodzicom w kontrolowaniu postępów w nauce do sprawdzianu. Kartę odpowiedzi również przygotowaliśmy w formacie PDF.

Książka Puls Życia dla klasy 5 niewątpliwie wspomaga stopniowe wprowadzanie uczniów w zagadnienia biologii dzięki właściwemu podziałowi treści nauczania na klasę 5. Reasumując, powtórzenie materiału do sprawdzianu "Tkanki i organy roślinne" sprawdzian po dziale 4. z pewnością ułatwia przypomnienie, ale także przyswojenie najważniejszych informacji z biologii.

Materiały, które mogą cię zainteresować:
“Biologia – nauka o życiu”
sprawdzian po dziale 1.
Puls Życia - Klasa 5
“Budowa i czynności życiowe organizmów”
sprawdzian po dziale 2.
Puls Życia - Klasa 5
“Wirusy, bakterie, protisty i grzyby”
sprawdzian po dziale 3.
Puls Życia - Klasa 5