“Ekologia”

sprawdzian po dziale 3. z chemii klasa 8 – Puls Życia

Nasza baza sprawdzianów to rozwiązanie wspierające naukę uczniów podczas przygotowania do sprawdzianu. Wszystkie pomoce naukowe na naszej stronie internetowej zostały przygotowane przez doświadczony zespół, zgodnie z założeniami nowej podstawowy programowej. Materiały na tej stronie są aktualne na obowiązujący rok szkolny.
Przedmiot:
Biologia – szkoła podstawowa.
Książka:
Poziom:
Dział:
3. "Ekologia"
Opis:
Sprawdzian "Ekologia" – test sprawdzający – rozdział 3. Oryginalne materiały pochodzą z książki Puls Życia dla klasy 8. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowania
Tagi:
pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, Puls Życia, Biologia, "Ekologia"
Reklama:
Sekcja Pobierania
"Ekologia"

Ekologia.pdf

Wszystkie grupy, karta odpowiedzi …

Rozmiar
Ilość kliknięć
Data dodania
294 KB
332
12/08/2020
Szczegółowy opis zagadnień

Sprawdzian z działu 3. – "Ekologia"

Prezentowany na tej stronie sprawdzian "Ekologia" z działu 3. PDF został starannie przygotowany na podstawie książki Puls Życia dla klasy 8. W związku z tym sprawdzian zawiera pełny zakres materiałów do przerabianego działu z przedmiotu – chemii.

Test jest zapisany w formacie PDF oraz został podzielony na grupy A, B. Ponadto, do sprawdzianu dodaliśmy także kartę odpowiedzi, czyli specjalnie przygotowany arkusz, który niewątpliwie, pomoże rodzicom w kontrolowaniu postępów w nauce do sprawdzianu. Kartę odpowiedzi również przygotowaliśmy w formacie PDF.

Książka Puls Życia dla klasy 8 niewątpliwie wspomaga stopniowe wprowadzanie uczniów w zagadnienia chemii dzięki właściwemu podziałowi treści nauczania na klasę 8. Reasumując, powtórzenie materiału do sprawdzianu "Ekologia" sprawdzian po dziale 3. z pewnością ułatwia przypomnienie, ale także przyswojenie najważniejszych informacji z chemii.

Materiały, które mogą cię zainteresować:
“Genetyka”
sprawdzian po dziale 1.
Puls Życia - Klasa 8
“Ewolucja życia”
sprawdzian po dziale 2.
Puls Życia - Klasa 8