“Wspólnota narodowa”

sprawdzian po dziale 4. z wiedzy o społeczeństwie klasa 8 – Dziś i jutro

Nasza baza sprawdzianów to rozwiązanie wspierające naukę uczniów podczas przygotowania do sprawdzianu. Wszystkie pomoce naukowe na naszej stronie internetowej zostały przygotowane przez doświadczony zespół, zgodnie z założeniami nowej podstawowy programowej. Materiały na tej stronie są aktualne na obowiązujący rok szkolny.
Przedmiot:
Wiedza o społeczeństwie – szkoła podstawowa.
Książka:
Poziom:
Dział:
4. "Wspólnota narodowa"
Opis:
Sprawdzian "Wspólnota narodowa" – test sprawdzający – rozdział 4. Oryginalne materiały pochodzą z książki Dziś i jutro dla klasy 8. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowania
Tagi:
pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, Dziś i jutro, Wiedza o społeczeństwie, "Wspólnota narodowa"
Reklama:
Sekcja Pobierania
"Wspólnota narodowa"

Wspólnota-narodowa.pdf

Wszystkie grupy, karta odpowiedzi …

Rozmiar
Ilość kliknięć
Data dodania
381 KB
445
19/06/2020
Szczegółowy opis zagadnień

Sprawdzian z działu 4. – "Wspólnota narodowa"

Prezentowany na tej stronie sprawdzian "Wspólnota narodowa" z działu 4. PDF został starannie przygotowany na podstawie książki Dziś i jutro dla klasy 8. W związku z tym sprawdzian zawiera pełny zakres materiałów do przerabianego działu z przedmiotu – wiedzy o społeczeństwie.

Test jest zapisany w formacie PDF oraz został podzielony na grupy A, B. Ponadto, do sprawdzianu dodaliśmy także kartę odpowiedzi, czyli specjalnie przygotowany arkusz, który niewątpliwie, pomoże rodzicom w kontrolowaniu postępów w nauce do sprawdzianu. Kartę odpowiedzi również przygotowaliśmy w formacie PDF.

Książka Dziś i jutro dla klasy 8 niewątpliwie wspomaga stopniowe wprowadzanie uczniów w zagadnienia wiedzy o społeczeństwie dzięki właściwemu podziałowi treści nauczania na klasę 8. Reasumując, powtórzenie materiału do sprawdzianu "Wspólnota narodowa" sprawdzian po dziale 4. z pewnością ułatwia przypomnienie, ale także przyswojenie najważniejszych informacji z wiedzy o społeczeństwie.

Materiały, które mogą cię zainteresować:
“Życie społeczne”
sprawdzian po dziale 1.
Dziś i jutro - Klasa 8
“Prawo i prawa człowieka”
sprawdzian po dziale 2.
Dziś i jutro - Klasa 8
“Społeczność lokalna i regionalna”
sprawdzian po dziale 3.
Dziś i jutro - Klasa 8
“Ustrój Rzeczypospolitej Polskiej”
sprawdzian po dziale 5.
Dziś i jutro - Klasa 8