Regulamin

 1. Odwiedzając i użytkując stronę internetową sprawdziany.net, Użytkownik akceptuje bez ograniczeń i zastrzeżeń niniejsze zasady. Treści zawarte w serwisie internetowym sprawdziany.net mają charakter informacyjno-rozrywkowy i nie są wiążące.
 2. Prezentowane w serwisie internetowym informacje o produktach oraz usługach itp. nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i nast. Kodeksu Cywilnego.
 3. Wszelkie dane eksploatacyjne oraz materiały graficzne dotyczące produktów zawartych na tej stronie mają charakter orientacyjny.
 4. Właściciel strony sprawdziany.net nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub/i utracone korzyści, bezpośrednio lub pośrednio wynikające z korzystania z serwisu internetowego lub informacji w nim zawartych.
 5. Właściciel strony sprawdziany.net zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w dowolnym czasie i bez powiadomienia, w stosunku do wszelkich informacji umieszczonych na niniejszych stronach.
 6. Właściciel strony sprawdziany.net zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszych zastrzeżeń prawnych w każdym czasie i bez uprzedniego powiadomienia.
 7. Przystępując do korzystania z serwisu Użytkownik ponosi całkowitą odpowiedzialność za zachowania naruszające prawo oraz za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku takiego zachowania, również wobec osób trzecich.
 8. Właściciel strony sprawdziany.net ze względu na specyfikę witryny internetowej, nie daje żadnej gwarancji czy rękojmi, że zamieszczane w witrynie informacje i materiały są dokładne, pełne i aktualne.
 9. Strony lub witryny, do których odnośniki znajdują się na stronie sprawdziany.net podane są jedynie w celach informacyjnych. Właściciel strony sprawdziany.net nie ponosi odpowiedzialności za szkody, które mogą wyniknąć z korzystania z linków do innych stron.
 10. Korzystanie z witryny oznacza zapoznanie się z treścią oraz akceptację Regulaminu, która jest warunkiem dostępu do strony sprawdziany.net.

Oświadczenie

 • Strona sprawdziany.net nie jest własnością wydawnictwa Nowa Era. Prezentowane tu materiały są zmieszczone tylko w celach informacyjnych, nie można ich pobrać, gdyż są objęte prawem autorskim i pozostają własnością ich autorów.
 • Administrator strony sprawdziany.net oświadcza, że prezentowane materiały wydawnictwa Nowa Era nie są hostowane na tym serwerze w żadnej formie. Administrator dołożył wszelkich starań, aby prezentowane na stronie materiały graficzne były odpowiednio zabezpieczone przed kopiowaniem/rozpowszechnianiem.
 • Jedyna strona, na której są zamieszczone oryginalne materiały wydawnictwa Nowa Era to strona dlanauczyciela.pl
 • Przyciski – Pobierz Sprawdzian i Pobierz Sprawdzian #mirror zamieszczone są na stronie sprawdziany.net w formie reklamy zewnętrznej strony internetowej.
 • Użytkownik strony sprawdziany.net klikając w przycisk Pobierz Sprawdzian lub Pobierz Sprawdzian #mirror, przenoszony jest na zewnętrzną stronę Usługodawcy, na której może zamówić Usługę Premium na stronie www.citymusic.pl
 • Klient rejestruje się na stronie internetowej Usługodawcy poprzez wysłanie odpłatnej wiadomości SMS MO. Zawarcie umowy na świadczenie Usługi następuje na podstawie wysłania odpłatnej wiadomości SMS MO pod numer 92522. Formularz powinien określać oświadczenie o zapoznaniu się z treścią niniejszego Regulaminu. Po otrzymaniu od Usługodawcy tokena Klient w celu aktywacji Usługi, wprowadzi na stronie internetowej Usługodawcy otrzymany tokeny. Z chwilą rejestracji Klient ma prawo do treści Premium na stronie www.citymusic.pl Koszt SMS zgodnie z obowiązującym numerem zawartym w regulaminie!