Regulamin

 1. Odwiedzając i użytkując stronę internetową sprawdziany.net, Użytkownik akceptuje bez ograniczeń i zastrzeżeń niniejsze zasady. Treści zawarte w serwisie internetowym sprawdziany.net mają charakter informacyjno-rozrywkowy i nie są wiążące.
 2. Prezentowane w serwisie internetowym informacje o produktach oraz usługach itp. nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i nast. Kodeksu Cywilnego.
 3. Wszelkie dane eksploatacyjne oraz materiały graficzne dotyczące produktów zawartych na tej stronie mają charakter orientacyjny.
 4. Właściciel strony sprawdziany.net nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub/i utracone korzyści, bezpośrednio lub pośrednio wynikające z korzystania z serwisu internetowego lub informacji w nim zawartych.
 5. Właściciel strony sprawdziany.net zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w dowolnym czasie i bez powiadomienia, w stosunku do wszelkich informacji umieszczonych na niniejszych stronach.
 6. Właściciel strony sprawdziany.net zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszych zastrzeżeń prawnych w każdym czasie i bez uprzedniego powiadomienia.
 7. Przystępując do korzystania z serwisu Użytkownik ponosi całkowitą odpowiedzialność za zachowania naruszające prawo oraz za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku takiego zachowania, również wobec osób trzecich.
 8. Właściciel strony sprawdziany.net ze względu na specyfikę witryny internetowej, nie daje żadnej gwarancji czy rękojmi, że zamieszczane w witrynie informacje i materiały są dokładne, pełne i aktualne.
 9. Strony lub witryny, do których odnośniki znajdują się na stronie sprawdziany.net podane są jedynie w celach informacyjnych. Właściciel strony sprawdziany.net nie ponosi odpowiedzialności za szkody, które mogą wyniknąć z korzystania z linków do innych stron.
 10. Korzystanie z witryny oznacza zapoznanie się z treścią oraz akceptację Regulaminu, która jest warunkiem dostępu do strony sprawdziany.net.

Oświadczenie

 1. Strona sprawdziany.net nie jest własnością wydawnictwa Nowa Era.
 2. Prezentowane materiały na stronie sprawdziany.net są zmieszczone tylko w celach informacyjnych, nie można ich pobrać, gdyż są objęte prawem autorskim i pozostają własnością ich autorów.
 3. Administrator strony sprawdziany.net oświadcza, że prezentowane materiały wydawnictwa Nowa Era nie są hostowane na tym serwerze w żadnej formie. Administrator dołożył wszelkich starań, aby prezentowane na stronie materiały graficzne były odpowiednio zabezpieczone przed kopiowaniem/rozpowszechnianiem.
 4. Jedyna strona, na której są zamieszczone oryginalne materiały wydawnictwa Nowa Era to strona dlanauczyciela.pl
 5. Przyciski – Pobierz Sprawdzian i Pobierz Sprawdzian #mirror zamieszczone są na stronie sprawdziany.net w formie reklamy zewnętrznej strony internetowej Usługodawcy.
 6. Użytkownik strony sprawdziany.net klikając w przycisk Pobierz Sprawdzian lub Pobierz Sprawdzian #mirror, przenoszony jest na zewnętrzną stronę Usługodawcy, na której może zamówić Usługę Premium na stronie www.citymusic.pl
 7. Klient rejestruje się na zewnętrznej stronie internetowej Usługodawcy poprzez wysłanie odpłatnej wiadomości Premium SMS – SMS MO.
 8. Premium SMS (Model SMS MO) – to jednorazowa płatność inicjowana za pośrednictwem SMSa wysyłanego na numer Premium Rate.
 9. Zawarcie umowy na świadczenie Usługi następuje na podstawie wysłania odpłatnej wiadomości SMS MO pod numer 92526 (koszt jednorazowy – 25,00 PLN (30,75 PLN brutto). Formularz powinien określać oświadczenie o zapoznaniu się z treścią Regulaminu dostępnego na stronie Usługodawcy. Po otrzymaniu od Usługodawcy tokena (kod PIN) Klient w celu aktywacji Usługi, wprowadzi na stronie internetowej Usługodawcy otrzymany tokeny (kod PIN). Z chwilą rejestracji Klient ma prawo do konta Premium na stronie www.citymusic.pl