“Łączenie się atomów. Równania reakcji chemicznych”

sprawdzian po dziale 4. z chemii klasa 7 – Chemia Nowej Ery

Nasza baza sprawdzianów to rozwiązanie wspierające naukę uczniów podczas przygotowania do sprawdzianu. Wszystkie pomoce naukowe na naszej stronie internetowej zostały przygotowane przez doświadczony zespół, zgodnie z założeniami nowej podstawowy programowej. Materiały na tej stronie są aktualne na obowiązujący rok szkolny.
Przedmiot:
Chemia – szkoła podstawowa.
Książka:
Poziom:
Dział:
4. "Łączenie się atomów. Równania reakcji chemicznych"
Opis:
Sprawdzian "Łączenie się atomów. Równania reakcji chemicznych" – test sprawdzający – rozdział 4. Oryginalne materiały pochodzą z książki Chemia Nowej Ery dla klasy 7. Sprawdzian zawiera grupy A, B, C, D wraz z kartą odpowiedzi. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowania
Tagi:
pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, Chemia Nowej Ery, Chemia, "Łączenie się atomów. Równania reakcji chemicznych"
Reklama:
Sekcja Pobierania
"Łączenie się atomów. Równania reakcji chemicznych"

łączenie-się-atomów-równania-reakcji-chemicznych.pdf

Wszystkie grupy, karta odpowiedzi …

Rozmiar
Ilość kliknięć
Data dodania
445 KB
1458
06/08/2020
Szczegółowy opis zagadnień

Sprawdzian z działu 4. – "Łączenie się atomów. Równania reakcji chemicznych"

Prezentowany na tej stronie sprawdzian "Łączenie się atomów. Równania reakcji chemicznych" z działu 4. PDF został starannie przygotowany na podstawie książki Chemia Nowej Ery dla klasy 7. W związku z tym sprawdzian zawiera pełny zakres materiałów do przerabianego działu z przedmiotu – chemii.

Test jest zapisany w formacie PDF oraz został podzielony na grupy A, B, C, D. Ponadto, do sprawdzianu dodaliśmy także kartę odpowiedzi, czyli specjalnie przygotowany arkusz, który niewątpliwie, pomoże rodzicom w kontrolowaniu postępów w nauce do sprawdzianu. Kartę odpowiedzi również przygotowaliśmy w formacie PDF.

Książka Chemia Nowej Ery dla klasy 7 niewątpliwie wspomaga stopniowe wprowadzanie uczniów w zagadnienia chemii dzięki właściwemu podziałowi treści nauczania na klasę 7. Reasumując, powtórzenie materiału do sprawdzianu "Łączenie się atomów. Równania reakcji chemicznych" sprawdzian po dziale 4. z pewnością ułatwia przypomnienie, ale także przyswojenie najważniejszych informacji z chemii.

Materiały, które mogą cię zainteresować:
“Substancje i ich przemiany”
sprawdzian po dziale 1.
Chemia Nowej Ery - Klasa 7
“Składniki powietrza i rodzaje przemian, jakim ulegają”
sprawdzian po dziale 2.
Chemia Nowej Ery - Klasa 7
“Atomy i cząsteczki”
sprawdzian po dziale 3.
Chemia Nowej Ery - Klasa 7
“Woda i roztwory wodne”
sprawdzian po dziale 5.
Chemia Nowej Ery - Klasa 7