“Substancje i ich przemiany” sprawdzian po dziale 1. – grupa testu A, B, C i D

Grafiki sprawdzianów na stronie są zamazane w celu zabezpieczenia przed kopiowaniem. Oryginalne materiały nie posiadają zabezpieczenia – znaku wodnego.
Opis: Sprawdzian wraz z odpowiedziami do testu “Substancje i ich przemiany” Test sprawdzający – rozdział 1. Test pochodzi z książki “Chemia Nowej Ery” dla klasy 7. Sprawdzian po pobraniu zawiera grupy A, B, C i D wraz z kartą odpowiedzi. Materiały edukacyjne dostępne są w formacie PDF i po pobraniu są gotowe do wydrukowania.
Seria: Chemia Nowej Ery (rok szkolny 2019/20 szkoła podstawowa klasy 4-8 / chemia)
Poziom: Klasa 7
Dział: 1. „Substancje i ich przemiany”
Tagi: pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, Chemia Nowej Ery, chemia, Substancje i ich przemiany

“Substancje i ich przemiany”

Podręcznik dla klasy 7 szkoły podstawowej Chemia Nowej Ery w przystępny sposób łączy wiedzę z informacjami o zastosowaniach chemii. Częste porównania do życia codziennego przedstawiają chemię jako naukę praktyczną i nowoczesną, co ułatwia zainteresowanie uczniów przedmiotem. Ułatwia opanowanie podstaw chemii przez uczniów, którym nauka sprawia trudność, dzięki krok po kroku wyjaśnionym przykładom zadań problemowych i obliczeniowych.

Książka Chemia Nowej Ery dla klasy 7 wspomaga stopniowe wprowadzanie uczniów w zagadnienia chemii dzięki właściwemu podziałowi treści nauczania na klasę 7 Powtórzenie materiału dla sprawdzianu “Substancje i ich przemiany” sprawdzian po dziale 1. ułatwia przypomnienie i przyswojenie najważniejszych informacji dzięki podziałowi na wszystkie dostępne grupy – A, B, C, D. Jest pomocny w utrwaleniu ważnych zagadnień dla testu “Substancje i ich przemiany”. Sprawdzian dostępny tutaj jest pomocny w sprawdzeniu wiadomości i ćwiczeniu umiejętności przed sprawdzianem z działu 1. z książki Chemia Nowej Ery.