“Trzeba marzyć”

sprawdzian po dziale 7. z klasa 4 – NOWE Słowa na start!

Nasza baza sprawdzianów to rozwiązanie wspierające naukę uczniów podczas przygotowania do sprawdzianu. Wszystkie pomoce naukowe na naszej stronie internetowej zostały przygotowane przez doświadczony zespół, zgodnie z założeniami nowej podstawowy programowej. Materiały na tej stronie są aktualne na obowiązujący rok szkolny.
Przedmiot:
Język polski – szkoła podstawowa.
Książka:
Poziom:
Dział:
7. "Urok i siła marzeń"
Opis:
Sprawdzian "Trzeba marzyć" – test sprawdzający – rozdział 7. Oryginalne materiały pochodzą z książki NOWE Słowa na start! dla klasy 4. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowania
Tagi:
pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, NOWE Słowa na start!, Język polski, "Trzeba marzyć"
Reklama:
Sekcja Pobierania
"Trzeba marzyć"

Trzeba-marzyć.pdf

Wszystkie grupy, karta odpowiedzi …

Rozmiar
Ilość kliknięć
Data dodania
222 KB
452
08/08/2020
Szczegółowy opis zagadnień

Opis szczegółowy: "Trzeba marzyć" sprawdzian po dziale 7.

Prezentowany na tej stronie sprawdzian "Trzeba marzyć" z działu 7. PDF został starannie przygotowany na podstawie książki NOWE Słowa na start! dla klasy 4. Sprawdzian zawiera pełny zakres materiałów do przerabianego działu z przedmiotu – Język polski. Test jest zapisany w formacie PDF oraz został podzielony na grupy A, B. Ponadto, do sprawdzianu dodaliśmy także kartę odpowiedzi, czyli specjalnie przygotowany arkusz, który z pewnością, pomoże rodzicom w kontrolowaniu postępów w nauce do sprawdzianu. Kartę odpowiedzi również przygotowaliśmy w formacie PDF.

Sprawdzian "Trzeba marzyć" PDF z książki NOWE Słowa na start! dla klasy 4 został skrupulatnie przygotowany przez nasz zespół dlatego też dzięki materiałom PDF pobranym z tej strony, uczeń przygotowujący się do nadchodzącego sprawdzianu ma gwarancję zdobycia bardzo dobrej oceny. Materiały w formacie PDF niewątpliwie ułatwią drukowanie całego sprawdzianu do nauki.

Uczeń, przygotowując się do sprawdzianu "Trzeba marzyć" PDF z książki NOWE Słowa na start! dla klasy 4 powinien przede wszystkim zaznajomić się z zagadnieniami, które zostały przygotowane przez nasz zespół. Materiały edukacyjne z tej strony niewątpliwie pomogą mu w uzyskaniu oceny celującej na teście z przedmiotu Język polski. Z pewnością ważne jest także wykorzystywanie podczas zajęć różnorodnych materiałów źródłowych a przede wszystkim: zdjęcia, filmy, teksty popularnonaukowe, prezentacje multimedialne, zasoby cyfrowe dostępne lokalnie oraz w internecie.

Sprawdzian z przedmoiotu: Język polski z ksiązki – NOWE Słowa na start! klasa 4

Podręcznik dla klasy 4 szkoły podstawowej NOWE Słowa na start! na pewno w przystępny sposób łączy wiedzę z informacjami o zastosowaniach Język polski. Niewątpliwie częste porównania do życia codziennego przedstawiają Język polski jako naukę praktyczną i nowoczesną, co z pewnością ułatwia zainteresowanie uczniów tym przedmiotem. Na pewno ułatwia opanowanie podstaw Język polski przez uczniów, którym nauka sprawia trudność.

Książka NOWE Słowa na start! dla klasy 4 niewątpliwie wspomaga stopniowe wprowadzanie uczniów w zagadnienia Język polski dzięki właściwemu podziałowi treści nauczania na klasę 4. Powtórzenie materiału dla sprawdzianu "Trzeba marzyć" sprawdzian po dziale 7. z pewnością ułatwia przypomnienie, ale także przyswojenie najważniejszych informacji dzięki podziałowi na wszystkie dostępne grupy – A, B.

Materiały, które mogą cię zainteresować:
“Sen zimowy w rodzinie Muminków”
sprawdzian po dziale 1.
NOWE Słowa na start! - Klasa 4
“W szkole o Pomponie”
sprawdzian po dziale 2.
NOWE Słowa na start! - Klasa 4
“Dobrze być dzieckiem”
sprawdzian po dziale 3.
NOWE Słowa na start! - Klasa 4
“Troska jest ważna”
sprawdzian po dziale 4.
NOWE Słowa na start! - Klasa 4
“Ostrożnie z życzeniami”
sprawdzian po dziale 5.
NOWE Słowa na start! - Klasa 4
“Trzeba mieć swoją prywatność”
sprawdzian po dziale 6.
NOWE Słowa na start! - Klasa 4