“Upadek komunizmu”

sprawdzian po dziale 5. z historii klasa 8 – Wczoraj i dziś

Nasza baza sprawdzianów to rozwiązanie wspierające naukę uczniów podczas przygotowania do sprawdzianu. Wszystkie pomoce naukowe na naszej stronie internetowej zostały przygotowane przez doświadczony zespół, zgodnie z założeniami nowej podstawowy programowej. Materiały na tej stronie są aktualne na obowiązujący rok szkolny.
Przedmiot:
Historia – szkoła podstawowa.
Książka:
Poziom:
Dział:
5. "Upadek komunizmu"
Opis:
Sprawdzian "Upadek komunizmu" – test sprawdzający – rozdział 5. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 8. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowania
Tagi:
pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, Wczoraj i dziś, Historia, "Upadek komunizmu"
Reklama:
Sekcja Pobierania
"Upadek komunizmu"

Upadek-komunizmu.pdf

Wszystkie grupy, karta odpowiedzi …

Rozmiar
Ilość kliknięć
Data dodania
294 KB
123
13/08/2020
Szczegółowy opis zagadnień

Sprawdzian z działu 5. – "Upadek komunizmu"

Prezentowany na tej stronie sprawdzian "Upadek komunizmu" z działu 5. PDF został starannie przygotowany na podstawie książki Wczoraj i dziś dla klasy 8. W związku z tym sprawdzian zawiera pełny zakres materiałów do przerabianego działu z przedmiotu – historii.

Test jest zapisany w formacie PDF oraz został podzielony na grupy A, B. Ponadto, do sprawdzianu dodaliśmy także kartę odpowiedzi, czyli specjalnie przygotowany arkusz, który niewątpliwie, pomoże rodzicom w kontrolowaniu postępów w nauce do sprawdzianu. Kartę odpowiedzi również przygotowaliśmy w formacie PDF.

Książka Wczoraj i dziś dla klasy 8 niewątpliwie wspomaga stopniowe wprowadzanie uczniów w zagadnienia historii dzięki właściwemu podziałowi treści nauczania na klasę 8. Reasumując, powtórzenie materiału do sprawdzianu "Upadek komunizmu" sprawdzian po dziale 5. z pewnością ułatwia przypomnienie, ale także przyswojenie najważniejszych informacji z historii.

Materiały, które mogą cię zainteresować:
“II wojna światowa”
sprawdzian po dziale 1.
Wczoraj i dziś - Klasa 8
“Polacy podczas II wojny światowej”
sprawdzian po dziale 2.
Wczoraj i dziś - Klasa 8
“Świat po II wojnie światowej”
sprawdzian po dziale 3.
Wczoraj i dziś - Klasa 8
“Polska po II wojnie światowej”
sprawdzian po dziale 4.
Wczoraj i dziś - Klasa 8